8 factors to consider when buying a truck

When buying a truck for the first time, it may not be straightforward which criteria you should focus on. With this guide we will get you started.

Ваш контрольний список

Two men driving BT Reflex

З якими типами товарів ви працюєте?

Спочатку варто визначити товари, які транспортуватимуться. Обов’язково проаналізуйте таке:

1. Товари: з якими типами товарів ви працюєте? Враховуйте їхню вагу та розмір, оскільки це важливий аспект, який визначає тип навантажувача. Ви працюєте з палетами одного типорозміру чи розміри бувають різними, тож вам потрібне універсальне рішення? Ваші вантажі — це окремі невеликі предмети чи палети?

2. Зберігання: як ваші товари розподіляються на складі? Вимоги до процесів за принципом FIFO (обробка товарів в порядку надходження) відрізняються від вимог до обробки за принципом LIFO (обробка в порядку, зворотному надходженню).

3. Штабелювання: чи можна його виконувати з вашими товарами? Подумайте, чи можна складати палети з вашими товарами одна на одну і/або в стелажах, чи просто потрібно транспортувати товар горизонтально.

4. Стелажі: які вони мають розміри? Виміряйте не лише висоту, але і глибину стелажа або полиць. В такий спосіб ви дізнаєтесь висоту підіймання навантажувача для роботи на найвищому рівні стелажів.

Powerpallet truck small warehouse

Як побудовано ваш склад?

Вантажно-розвантажувальні роботи відбуваються в приміщенні чи надворі? Якщо навантажувачі мають рухатися надворі, ви також маєте переконатися, що вони придатні для роботи в різних погодних умовах. Давайте проаналізуємо конструкцію вашого складу.

5. Стелі: Як високо можна підняти стрілу? Тут важлива не лише висота стелі, а ще й елементи, розташовані під нею, наприклад розбризкувачі та труби. Завжди вимірюйте та враховуйте найнижчу висоту стелі.

6. Ворота та двері: яку вони мають висоту та ширину? Виміряйте обидва параметри, щоб гарантувати, що навантажувач, який ви зрештою виберете, зможе легко проїхати, не пошкодивши шасі або складську інфраструктуру.

7. Проходи: виміряйте ширину і довжину всіх проходів. Також перевірте матеріал і стан підлоги. З чого вона виготовлена і чи зможе витримувати навантаження? Чи рівна вона і чи має схили?

8. Відстань: чи доведеться вам долати великі відстані з вантажами? Чи, може, вам потрібне обладнання для простого переміщення матеріалів? Враховуйте відстань і частоту руху.

Now you have a few ideas what to look for. Read more about our differnet truck models and compare the different trucks.

Go to truck finder