Посібник з ручних візків

Найкращий ручний візок!

Візки BT Lifter — це економічне, інноваційне та надійне рішення для вантажно-розвантажувальних робіт.
Візки лінійки BT Lifter придатні для переміщення вантажів у будь-яких сферах застосування, зокрема в умовах обмеження рівня шуму, в агресивних та вологих середовищах, і встановлюють світові стандарти для ручного транспортування палет.
Візки BT Lifter здатні здійснити понад 100 000 підіймань за життєвий цикл; незаперечне досягнення для вилкового навантажувача, який було вперше представлено майже 60 років тому.
Завдяки гарантії на весь строк служби на шасі і низьким витратам за рахунок тривалого строку експлуатації та максимального часу безвідмовної роботи легко зрозуміти, чому в усьому світі вже продано 3 340 000 візків BT Lifter.

Знайомимо вас із асортиментом ручних візків

Усі наші візки розраховані на тривалу безпечну та надійну експлуатацію. Безперервні ретельно контрольовані випробування дали змогу визначити кількість робочих циклів, яку може виконати візок BT Lifter. Порівняльні випробування показали, що більшість ручних візків зношуються, і для виконання того самого об’єму робіт знадобиться до п’яти замін. Візки BT Lifter розвивалися протягом десятиліть. Детальніше про наші ручні візки. Ми пропонуємо низку моделей для різних видів вантажно-розвантажувальних робіт.

Класичний ручний візок

Серед останніх нововведень представлено модель BT Pro Lifter з легким стартом, що полегшує переміщення важких вантажів. Після активації важеля ручного керування кермовий важіль забезпечує достатнє зусилля для зрушення вантажу, зменшуючи зусилля оператора на 67 %.

Купити BT Pro Lifter

Зважування

Пропонуємо вашій увазі версію ручного візка з індикатором ваги , який має похибку +/– 20 кг, і візок з вагами для точного зважування вантажів у процесі переміщення.

Весь асортимент з функцією зважування

Візки High Lifter

Наші моделі BT High Lifter з висотою підіймання 800 мм не лише швидко і легко переміщують вантажі, але й можуть підняти їх на зручну для передавання висоту, а також виконують функцію робочого стола з регулюванням за висотою. Також доступні моделі з електричним підіймачем та версії з нержавіючої сталі.

Купити BT High Lifter

Робота в умовах високої вологості, в агресивних середовищах або в умовах підвищених вимог до гігієни

Візок BT Lifter Stainless, виготовлений з довговічної високоякісної нержавіючої сталі, ідеально підходить для роботи в агресивному середовищі та у середовищах з високими вимогами до гігієни. BT Lifter Galvanized можна використовувати в умовах підвищеної вологості.

Купити BT Lifter Stainless або Galvanized

Моторизоване переміщення вантажів

Візки з лінійки BT Pro Lifter Motorised мають електричний двигун, вбудований у головне колесо, що дає змогу переміщувати вантажі майже без докладання зусиль. Саме тому матеріали вагою до однієї тонни можна транспортувати простим натисканням кнопки.

Купити BT Pro Lifter Motorised

ЗБЕРІГАЙТЕ ТИШУ!!! Безшумна робота

Візок BT Silent Lifter з рівнем шуму нижче 60 дБ ідеально підходить для перевезень у неробочий час або в житлових зонах. BT Lifter Silent з 2012 року має відзнаку Quiet Mark.

Купити BT Lifter Silent

Зменшена висота вилки

Висота вилки навантажувача BT Low Lifter зменшена до 75 мм, що робить цю модель ідеальною для переміщення низьких палет або навантажувальних платформ і максимального використання простору. Модель доступна з подвійною або одинарною вилкою.

Купити BT Low Lifter

Лише два ходи!

Моделі BT Lifter доступні з функцією швидкого підіймання, що означає, що для підіймання вантажу достатньо лише двох ходів насоса. BT Pro Lifter з функцією легкого старту також доступна у версії з швидким підійманням. 

Купити моделі BT Quick Lift

Потрібна допомога?

З нами легко зв’язатися. Можете надіслати електронне повідомлення або, якщо ви віддаєте перевагу підтримці в телефонному режимі, телефонувати з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Зв’яжіться з нами

12 причин придбати BT Lifter

Маючи більш ніж 60-річний досвід роботи, ми пропонуємо ручні візки на всі випадки життя, які економлять ваші кошти.

Дізнайтеся про всі переваги

Bt lifter range

BT Lifter витримує випробування часом

Візки BT Lifter — це економічне та надійне рішення для вантажно-розвантажувальних робіт. 

Детальніше про лінійку BT Lifter

BT Levio range

Електричні візки

Електричні візки з пішохідним керуванням та з платформою з широким діапазоном функцій. 

Усі продукти