connected & smart trucks from Toyota

Відкрийте для себе під’єднані інтелектуальні навантажувачі Toyota

Інтелектуальні навантажувачі Toyota

Ви точно знаєте, скільки часу техніка насправді рухається складом? Або який простій мають деякі навантажувачі під час операцій? Чи можна знайти рішення для оптимізації міжсервісних інтервалів і зниження загальних витрат? Тепер існує простий спосіб моніторингу та контролю діяльності, який дає змогу підвищити ефективність, продуктивність та безпеку.

Складські навантажувачі від Toyota Material Handling, які можна замовити з жовтня 2018 року, постачаються з інтегрованими системами телематики. Компанія Toyota займає провідні позиції в цій галузі, оскільки ми прагнемо забезпечувати клієнтів технікою та інструментами для операцій з простою логістикою. 

Дізнайтеся більше про особливості системи Smart Truck

Навантажувачі Smart Truck від Toyota відслідковують дані годин роботи, коефіцієнти використання, обслуговування та оренди, а також дають змогу надіслати запит на обслуговування. Огляд інтелектуальних навантажувачів у вашому автопарку дає змогу контролювати ваші операції. Ви також можете відслідковувати використання техніки з точки зору робочих годин для точного планування технічного обслуговування, усуваючи витрати ресурсів та фінансів. Щоб забезпечити максимальний час роботи обладнання, зв’яжіться з командою технічного обслуговування через застосунок.

Список парку техніки

Ви матимете доступ до веб-порталу і можливість огляду всіх інтелектуальних навантажувачів на об’єкті. Перевіряйте показання лічильників, кількість машин, дані договорів оренди та обслуговування.

Коефіцієнт використання техніки

Відслідковуйте робочий час та коригуйте інтервали обслуговування, щоб збільшити строк експлуатації техніки.

Запити на обслуговування

Зв’яжіться з командою обслуговування через веб-портал або застосунок, надіславши зображення та/або повідомлення.

Система керування автопарком I_Site

Одним натисканням миші можна активувати систему I_Site для моніторингу навантажувачів і водіїв і, у разі потреби, внесення змін.

Інтелектуальні навантажувачі об’єднують ваш бізнес

Як інтелектуальні навантажувачі сьогодні готують мій бізнес до майбутнього?

Інтелектуальні навантажувачі допоможуть вам забезпечити майбутнє ваших логістичних операцій вже сьогодні. Збираючи та аналізуючи дані ваших навантажувачів, ви зможете постійно оптимізувати різні сфери вашого бізнесу. Ви зможете продовжити життєвий цикл обладнання та оптимізувати кількість вантажівок для конкретних періодів протягом року. Вам також сподобаються альтернативні комерційні пропозиції, які відповідають потребам вашого бізнесу, наприклад погодинний прокат навантажувачів. І навіть предиктивне обслуговування, яке дасть змогу запобігти простою в майбутньому.

Як інтелектуальні навантажувачі забезпечують економічність операцій?

У світі, де все пов’язано, інтелектуальні навантажувачі забезпечують вас інформацією, щоб ви мали змогу повністю контролювати ситуацію і підвищити ефективність своєї роботи. Ви зможете вимірювати та вдосконалювати, навіть вживаючи заходів дистанційно. Незалежно від того, чи є ви замовником одного навантажувача чи експлуатуєте значний парк автонавантажувачів на багатьох майданчиках в усьому світі. Яким буде результат? Економічна робота з найвищім рівнем оптимізації, і, як наслідок, відсутність витрат енергії, часу та простору.

Наше бачення інтелектуальної логістики

Вас також може зацікавити

Manager looking at I_Site on iPad

Система керування автопарком I_Site

Система I_Site об’єднує автопарк в єдину систему, збирає дані, забезпечує огляд вашої діяльності і дає рекомендації щодо оптимізації.

Детальніше >

An autopilot doing horizontal transportation

Автоматизовані рішення

Наша лінійка автоматизованих візків і вантажних платформ включає в себе високотехнологічні, універсальні рішення для ефективного та економічного переміщення товарів.

Детальніше >

Shadows of a Swarm truck

Технологія майбутнього

Інтелектуальна логістика та підхід Logiconomi вже сьогодні передбачають доступні рішення, які демонструють наше бачення майбутнього.

Детальніше >

Літій-іонні акумулятори від Toyota

Ми пропонуємо повністю інтегровані літій-іонні акумулятори для всього асортименту навантажувачів.

Детальніше >