Дизайн від Toyota

У Центрі дизайну та проектування Toyota ми втілюємо ідеї в навантажувачах та складському оснащенні Toyota, приділяючи особливу увагу інноваціям, якості, ефективності, зручності та раціональності. Керуючись цінностями компанії Toyota з одного боку і тенденціями галузі з іншого, ми розробляємо рішення для обробки вантажів з думкою про клієнтів.
Man drawing a truck on wall

Центр дизайну та проектування Toyota

Інноваційний дизайн продуктів — це повноцінна дисципліна, що для нас означає постійну еволюцію наших візків та навантажувачів.

Наш дизайн-центр — це творче й динамічне середовище з відданими своїй справі професіоналами, які прагнуть привести світ обробки матеріалів в майбутнє. Наші рішення не обмежуються естетикою — вони також забезпечують ідеальний баланс безпеки, надійності, продуктивності, керованості та простоти, який є головною цінністю для компанії Toyota. Ці принципи мають першорядне значення для процесу проектування і зрештою виражаються у формах та функціях кінцевого продукту.

Design team review sketches

Конкурс промислового дизайну

Наш підхід до дизайну дуже простий. Ми завжди раді вітати нові таланти, постійно шукаємо свіже бачення та заохочуємо неупередженість.

У пошуках рішень для майбутнього ми вирішили організувати конкурс промислового дизайну Toyota Logistic Design Contest для студентів. Випереджати час можна лише завдяки щоденному пошуку молодих та інноваційних дизайнерів обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт.

Історія дизайну Toyota

Shadows of a Swarm truck

Технологія майбутнього

Інтелектуальна логістика та підхід Logiconomi вже сьогодні передбачають доступні рішення, які демонструють наше бачення майбутнього.

Детальніше >

Driver using BT Optio for order picking

Наш асортимент

Ознайомтеся з повним асортиментом наших навантажувачів, включно з річтраками, штабелерами та комплектувальниками замовлень.

Детальніше >

Smiling people in Toyota truck factory

Наша історія

Досвід Toyota Material Handling - більше 100 років!

Детальніше >

Smiling people in office corridor

Приєднуйтесь до команди

Ключову роль в оптимізації наших продуктів та методів роботи відіграє робота з людьми, які так же пристрасно ставляться до логістики і технологій, як і ми.

Дізнатися більше >