TMHE sustainability banner

"Achieving the EcoVadis Platinum label for the first time, continuing our 10 year partnership with EU OSHA and reducing our CO2 emissions by 15% since 2012 are just some of the 2020 Sustainability Highlights that can be found in our interim update." Tom Schalenbourg, Director Sustainable Development, Toyota Material Handling Europe

Сталий розвиток

Ми прагнемо бути надійним та відповідальним партнером для ваших вантажно-розвантажувальних робіт. Саме тому ми пропонуємо прозорість, щоб ви могли бути впевнені, що ми оптимізуємо вашу роботу. Оскільки 1 з 10 тяжких травм на європейському виробництві трапляється з вантажно-розвантажувальним обладнанням, а 80 % нещасних випадків спричинені небезпечною поведінкою, ми хочемо допомогти вам створити безпечне робоче середовище.

МАКСИМАЛЬНА ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА КЛІЄНТІВ

Наша нова бізнес-стратегія орієнтована на якість нашої продукції, наших рішень та обслуговування клієнтів. За останні 10 років наша продукція здобула 26 міжнародних нагород на конкурсах дизайну. Наші експерти з якості щороку відвідують сотні постачальників, щоб переконатися, що ті підтримують наші принципи забезпечення якості. Ми продовжуємо розширювати наші можливості в TPS та в навчанні операторів як основу для взаємодії з клієнтами, щоб ті могли вчитися з нашого досвіду просування до підвищення якості та безпеки.

 

ОПТИМІЗАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ПРОЦВІТАННЯ НАШИХ ПРАЦІВНИКІВ

Завдяки нашій кадровій стратегії кожна місцева компанія має змогу визначати та враховувати місцеві пріоритети для залучення та утримання талановитих людей. Починаючи з 2014 року ми підготували понад 300 керівників, щоб ті покращили свій наставницький стиль для забезпечення можливості процвітання нашого персоналу. Щороку ми організовуємо кілька конкурсів, щоб відзначити майстерність у декількох основних напрямках: дизайнери, зварювальники, продавці та технічні працівники. Ми є партнером кампаній Європейського агентства з безпеки та гігієни праці «Здорове робоче місце» з 2010 року, і декілька наших підприємств помітно покращили показники безпеки та охорони здоров’я. Цінності Toyota дають нашим командам змогу завжди знаходити оптимальні способи роботи.