Three colleagues discussing in factory

Про компанію TMHE

Toyota Material Handling Europe (TMHE) входить до складу корпорації Toyota Industries Corporation, яка з 2001 року є світовим лідером з транспортування матеріалів і працює в п’яти регіонах світу під марками Toyota, BT, Raymond та Cesab. З моменту придбання компаній Vanderlande та Bastian Solutions, TICO прагне стати найкращим партнером з переміщення матеріалів як постачальник комплексних рішень для проектів будь-яких масштабів.
Man working in the factory

Планування заради якості. Завжди.

TMHE - європейська компанія з заводами у Швеції (Мьoльбі), Франції (Ансені) та Італії (Болонья), які виготовляють понад 95 % нашої техніки. Отже, ми можемо запропонувати широкий асортимент складського обладнання та вилкових навантажувачів з противагою, вироблених з дотриманням стандартів якості виробничої системи Toyota (TPS).

Детальніше про виробничу систему Toyota >

People sitting outside at a table

Турбота про людей

Наші замовники — наш пріоритет № 1. Зберігаючи з вами постійний контакт, ми можемо зрозуміти ваші потреби та запропонувати відповідне рішення, технологію, енергію, обслуговування та гнучкі фінансові умови відповідно до вашої діяльності. Все це можливо завдяки виробничій системі Toyota і Концепції обслуговування Toyota, а також постійній роботі над вдосконаленням.

Як ми працюємо з Концепцією обслуговування Toyota >

Шлях Toyota

Наша місія — забезпечити виняткову ефективність ваших вантажно-розвантажувальних робіт, тому ми керуємося системою цінностей під назвою «Філософія Toyota» (Toyota Way). Усі наші працівники застосовують ці цінності на кожному рівні, під час вирішення щоденних завдань та у відносинах з іншими.
Genchi Genbutsu
Пошук причини
Kaizen
Кайдзен
Challenge
Стимул
Teamwork
Командна робота
Respect
Повага

Понад 100 років досвіду у сфері обробки вантажів

History timeline
History timeline
History timeline
History timeline
History timeline
History timeline
History timeline
History Toyota Material Handling 2015 and 2016
History Toyota Material Handling