Центр логістичних рішень

Діяльність Центру логістичних рішень присвячена пошуку нових технологій та рішень з логістики. Ми орієнтуємося на автоматику, складське обладнання та телематику.

Логістичні рішення для вирішення логістичних проблем

У сфері вантажно-розвантажувальних робіт витрати на оплату праці та усунення пошкоджень часто становлять значну частину загальних поточних експлуатаційних витрат.

Ці витрати можна знизити за рахунок підвищення продуктивності, ефективності та безпеки завдяки автоматизованим рішенням, системам телематики та програмному забезпеченню, які розробляються в нашому Центрі логістичних рішень.

Орієнтація на майбутнє

Оскільки логістика постійно розвивається, ми також розробляємо рішення для наших клієнтів, яким потрібні своєчасні точні поставки, висока продуктивність і гнучкість в умовах постійних змін.

Завдяки передовим технологіям та інтелектуальному програмному забезпеченню ми допомагаємо нашим клієнтам підвищити рівень безпеки та продуктивності, а також досягти максимальної ефективності.

Детальніше

Підтримка на кожному кроці

Створення логістичного рішення починається з комплексного аналізу вашої діяльності, і протягом усієї розробки ми адаптуємо свої рішення до ваших умов. Для цього ми використовуємо наше стандартне обладнання в поєднанні з унікальними інтелектуальними програмними рішеннями, які забезпечують обмін інформацією з вашими системами керування складом. Використання даних з під’єднаних до системи навантажувачів забезпечує аналітичну картину, даючи змогу значно підвищити продуктивність та зменшити витрати.

Інноваційні рішення, створені в інноваційному середовищі

Ми маємо змогу працювати в Науковому парку Ліндхолмена в Гетеборзі, всесвітньо визнаному центрі логістики, телематики та медіаіндустрії. Працюючи тут, ми маємо доступ до високотехнологічної інноваційної мережі. Завдяки цьому ми підтримуємо тісний контакт з Університетом Чалмерса та іншими навчальними закладами.