Інтелектуальні вантажно-розвантажувальні операції з економними навантажувачами Toyota

Toyota Material Handling виводить на європейський ринок новий, розширений асортимент автоматизованих рішень для складських приміщень. Ці рішення підтримують економний підхід Toyota і призначені для автоматизації повторюваних операцій із палетами. Вони пропонують новий рівень продуктивності через покрокове або повне перетворення системи зберігання. Нова лінійка автоматизованих візків включає механічні палетні візки (LAE250), штабелери (SAE160), річтраки (RAE160-250), штабелери з противагою (OAE120CB) і тягачі для переміщення важких вантажів (TAE500), що охоплюють усі поширені варіанти застосування: переміщення палет, штабелювання блоками, зберігання на багатоярусних стелажах та буксирування.

Автоматизація оптимізує потік товарів, мінімізує пошкодження, час і витрати. Робітники стають доступними для виконання складніших завдань замість повторюваних операцій. Автоматизація операцій із палетами також вимагає менше енергії та часу і сприяє підвищенню продуктивності та безпеки, зазвичай забезпечуючи рентабельність впродовж 2 років.

 

Точна навігація

Автоматизовані навантажувачі Toyota підтримують дві високоточні та адаптивні технології навігації: лазерну або природну навігацію або їхню комбінацію. Остання дає змогу навантажувачам переходити від використання лазерної навігації в одній ділянці складу до використання природної навігації в іншій.

RAE reach truck autopilot Toyota

 

Безпечні та точні операції з палетами

Автоматизовані навантажувачі запрограмовані на безпечне виконання усіх задач та підтримують можливість ручного керування. Вбудовані сканери безпеки та пристрої виявлення перешкод запобігають зіткненням, зупиняючи навантажувач у разі виявлення перешкоди на його шляху. Давачі навантаження і камери огляду також забезпечують точне і безпечне переміщення вантажу.

Інтелектуальний зв’язок

Усі автоматизовані навантажувачі контролюються розробленим Toyota диспетчером завдань. Це програмне забезпечення працює автономно або виступає як посередник між навантажувачами та системами керування складом та виробництвом. Диспетчер завдань відстежує місцезнаходження товарів, виконання операцій, переміщення і потік товарів завдяки інтелектуальному керуванню парком техніки та інтеграції з ERP/WMS.

Toyota automated Staxio

Інтелектуальне заряджання

Автоматизовані навантажувачі можуть бути оснащені літій-іонними акумуляторами, які забезпечують на 30 % більшу енергоефективність та зниження викидів CO2. Завдяки можливості автоматичного заряджання навантажувачі можуть швидко заряджатися під час перерв між завданнями без необхідності залучення персоналу або наявності приміщень для заряджання, що робить процес повністю автоматизованим. 

Автоматизовані навантажувачі базуються на перевірених складських навантажувачах Toyota і повністю покриваються мережею обслуговування Toyota Material Handling Europe. Максимальна рентабельність забезпечується завдяки наданню повноцінної підтримки, від супроводу системи та оброблення запитів на зміну до профілактичного обслуговування системи.

Точна навігація

Унікальною перевагою автоматизованих навантажувачів від Toyota є підтримка навігаційною системою технологій лазерної або природної навігації, або їхніх комбінації. У разі комбінованої навігації в одній ділянці складу використовується природна навігація, а іншій — лазерна, що дає змогу навантажувачу плавно перемикатися між ними. Це можливо завдяки наявності лазерного сканера, який є ідентичним під час використання природної та комбінованої навігації, тому для використання комбінованої навігації необхідно лише встановити відбивачі у складському приміщенні.

An autopilot doing horizontal transportation

Автоматизовані рішення

Наша лінійка автоматизованих візків і вантажних платформ включає в себе високотехнологічні, універсальні рішення для ефективного та економічного переміщення товарів.

Детальніше >

Shadows of a Swarm truck

Технологія майбутнього

Інтелектуальна логістика та підхід Logiconomi вже сьогодні передбачають доступні рішення, які демонструють наше бачення майбутнього.

Детальніше >

Виробнича система Toyota

Ми дотримуємось концепції раціонального виробництва і працюємо згідно з принципами виготовлення на вимогу. Це означає, що ми виробляємо тільки те, що ви замовляєте.

Детальніше >

Driver using BT Optio for order picking

Наш асортимент

Ознайомтеся з повним асортиментом наших навантажувачів, включно з річтраками, штабелерами та комплектувальниками замовлень.

Детальніше >