Фінансування

Sumitec Ukraine надає повноцінний комплекс фінансових рішень, які дозволять вам спокійно використовувати обладнання Toyota Material Handling для переміщення матеріалів, зосередившись на основній сфері своєї діяльності.
Two men in meeting room

Проектне фінансування

По кожному окремому проекту ми готові запропонувати вам фінансові рішення, які допоможуть прискорити покупку і запустити техніку в роботу в найкоротші терміни. Наші рішення по оренді, лізингу або роздрібного фінансування розробляються з урахуванням потреб кожного клієнта і стратегічно спрямовані на досягнення найкращих результатів в їх бізнесі.

Співпраця з основними лізинговими компаніями на території України дозволяє нам вибрати найбільш оптимальний варіант для кожного клієнта, як по процентній ставці, так і за іншими умовами кредитування. З нашого боку ми готові надати всеосяжну підтримку в питаннях надання фінансування.

Умови уточнюйте у нашого торгового представника
Driver using BT Optio for order picking

Наша лінійка продукції

Ознайомтесь із повним асортиментом наших вилкових навантажувачів, річтраків, візків та комплектувальників.

Дізнатися більше >

Toyota Tonero

Орендуйте свій навантажувач

Потрібен навантажувач просто зараз на короткий строк чи довший період? Ми пропонуємо різні економічні рішення для оренди, що задовольнять ваші потреби.

Дізнатися більше >

Used trucks in warehouse storage

Придбайте навантажувач з пробігом

Ми допоможемо вам знайти ідеальний навантажувач – як новий, так і той, що був у використанні. Надайте імпульс своєму бізнесу за допомогою якісних навантажувачів з пробігом!

Дізнатися більше >

Виробнича система Toyota

Ми дотримуємось концепції раціонального виробництва і працюємо згідно з принципами виготовлення на вимогу. Це означає, що ми виробляємо тільки те, що ви замовляєте.

Детальніше >