Close up on SAS logo on truck

Система активної стабілізації (SAS) — суть у довірі

Система активної стабілізації Toyota встановлюється на всі навантажувачі Toyota Traigo і Toyota Tonero стандартної комплектації. Через 20 років це досі унікальна система, яка захищає ваші товари, навантажувачі та операторів, а також збільшує пропускну здатність та зменшує експлуатаційні витрати. Вона завжди залишається актуальною.

Стабільність, впевненість та безпека — важливі аспекти вантажно-розвантажувальних робіт. Під час експлуатації вилкового навантажувача Toyota з противагою рух та штабелювання виконуються під контролем системи SAS, яка спрацьовує перед виконанням небезпечних операцій.

Активний моніторинг основних параметрів роботи навантажувача дає змогу знизити ризик аварій і збільшити кількість переміщень палет. Завдяки цьому оператори можуть працювати з повною впевненістю і високим рівнем продуктивності протягом робочого дня.

Вищий рівень контролю щоденних операцій з системою активної стабілізації Toyota

Швидше та безпечніше складання та збирання товарів на стелажах

Дуже важливо, щоб під час роботи на висоті оператор не відчував стресу і міг переміщувати вантажі, не пошкоджуючи товари та майно. Це дасть змогу збільшити кількість переміщень палет та знизити експлуатаційні витрати. Функція контролю стріли SAS не лише контролює висоту вантажу та положення стріли, але й визначає оптимальну швидкість та кут нахилу. Отже, розгойдування стріли буде зведено до мінімуму, а оператори матимуть змогу швидше складати та збирати палети на висоті.

+ Більш впевнені та продуктивні оператори

+ Менше пошкодження вантажів та інфраструктури, менше втрат вантажу

+ Зменшення кількості аварій

+ Більше переміщених палет

+ Зниження експлуатаційних витрат

Більш упевнене та ефективне складання, завантаження та розвантаження вантажівок

Регулювання горизонтального положення вилки для підіймання палети потребує часу. Функція контролю рівня вилки SAS забезпечує вирівнювання одним натисканням кнопки, завдяки чому це завдання виконується швидше, що своєю чергою підвищує ефективність та продуктивність переміщення вантажів, особливо на висоті. Крім того, вирівнювання вилки допомагає оператору правильно та рівномірно укладати товари, уникаючи пошкодження товару та стелажів і зменшуючи витрати.

+ Більш впевнені та продуктивні оператори

+ Менше пошкоджень вантажів та інфраструктури

+ Більше переміщених палет

+ Зниження експлуатаційних витрат

Забезпечення стійкості на поворотах

Виконання поворотів без регулювання швидкості руху пов’язане з підвищеним ризиком аварії. Система SAS діє швидше, ніж найдосвідченіші оператори, і захищає оператора під час повороту, не знижуючи продуктивності. Чотириколісні моделі Traigo і Tonero оснащені запатентованим циліндром фіксатора повороту SAS, який забезпечує найвищу бічну стійкість на поворотах, автоматично блокуючи поворот задньої осі. На триколісних моделях Traigo система SAS оптимізує швидкість руху під час виконання поворотів. Отже, стійкість навантажувача завжди залишається під контролем.

+ Більш впевнені та продуктивні оператори

+ Менше пошкоджень навантажувачів

+ Зменшення кількості аварій

+ Більше переміщених палет

+ Зниження експлуатаційних витрат

Вищий комфорт під час перевезення на великі відстані

Зменшення фізичного навантаження за рахунок комфортного положення тіла позитивно вплине на продуктивність та здоров’я операторів. Кермовий синхронізатор системи SAS автоматично вирівнює ручку керма відносно положення задніх коліс.  Це допомагає оператору зайняти зручне положення та керувати навантажувачем у ефективний та безпечний спосіб. Крім того, наші чотириколісні моделі мають унікальну конструкцію заднього моста із циліндром блокування повороту, який забезпечує максимальну стійкість та комфорт водія на підлогах будь-якого типу.

+ Підвищений комфорт та продуктивність операторів

+ Більше переміщених палет

+ Зниження експлуатаційних витрат