Toyota in-house lithium-Ion batteries

Літій-іонні акумулятори власної розробки

Повністю інтегровані та зібрані в компанії Toyota

Літій-іонні акумулятори від Toyota

Ми пропонуємо повністю інтегровані літій-іонні акумулятори для всього асортименту навантажувачів, зібрані на заводі компанії відповідно до стандартів високої якості Toyota TPS.

Серед наших останніх інновацій ми пропонуємо комплексне енергетичне рішення Toyota з літій-іонними акумуляторами власного збирання. Вони повністю інтегровані з навантажувачем, що забезпечує додаткові переваги та економію енергії в нашій лінійці електричних моделей. Маючи тисячі наших навантажувачів, як працюють на літій-іонних акумуляторах в усій Європі, ми можемо забезпечити якісний і безпечний спосіб живлення вантажно-розвантажувального обладнання.

Літій-іонний акумулятор має багато переваг:

  • Строк експлуатації втричі більший, ніж у свинцево-кислотних акумуляторів
  • Енергоефективність збільшена на 30 %
  • Акумулятор не потребує заливання або обслуговування
  • Відсутність газоутворення в акумуляторі означає можливість заряджання будь-де і в будь-який час 
  • 7 років гарантії
  • Підвищений рівень безпеки завдяки унікальному зарядному штепселю Toyota
  • Не потрібно заміняти акумулятор або організовувати спеціальні приміщення для заряджання, що забезпечує додаткову економію витрат та підвищення рівня безпеки
  • Ефективно працює в умовах низьких температур
  • Можливість підігрівання для заряджання в холодильних камерах та постійної роботи протягом усієї зміни

Наші клієнти використовують цю перевірену технологію у багатьох сферах з 2014 року, що забезпечує максимальну тривалість та продуктивність роботи.

Реалізуючи досвід компанії Toyota на практиці, літій-іонні акумуляторні рішення забезпечують можливість модульного встановлення акумуляторів. Це означає, що клієнт отримає акумулятор потрібного розміру відповідно до своїх потреб. Модульна схема також забезпечує гнучкість післяпродажного обслуговування завдяки мінімальній кількості деталей, що забезпечує максимальний час роботи. Незалежно від масштабів діяльності, наше рішення забезпечує швидку окупність, завдяки чому його можна використовувати в будь-якій сфері в умовах низької або високої інтенсивності. Клієнти також можуть бути впевнені в тому, що отримають розширену 7-річну гарантію без обмежень.