Як автоматизовані вилкові навантажувачі можуть оптимізувати ваш склад?

Незалежно від того, чи є ви постачальником логістичних послуг чи працюєте у галузі виробництва, автоматизація певних процесів дає змогу підвищити продуктивність. Це можна забезпечити шляхом автоматизації процесів щоденної обробки вантажів або повного переведення системи на виконання масштабних операцій.

Представляємо топ-5 переваг автоматизації на вашому складі…

  • Оптимізуйте свої товарні потоки. Автоматизація забезпечує послідовність робочого процесу та ефективну роботу оператора. Інтелектуальне програмне забезпечення для обробки замовлень та керування автопарком мінімізує відстань переміщення та дає змогу запобігти кластеризації, цілодобово підвищуючи продуктивність вашої діяльності. 
  • Підвищуйте рівень безпеки. Автоматизовані навантажувачі оснащуються надсучасними сканерами безпеки, які виявляють перешкоди і за потреби зупиняють навантажувач. Це створює безпечне робоче середовище навіть під час роботи поруч з персоналом.
  • Мінімізуйте пошкодження. Високоточні системи навігації та виявлення, встановлені на автоматизованих вилкових навантажувачах, дають змогу запобігти пошкодженню товарів, інфраструктури та самих навантажувачів. Це, своєю чергою, зменшить витрати на усунення пошкоджень та обслуговування.
  • Оптимізуйте роботу персоналу. Завдяки використанню автоматизованих навантажувачів, які виконують повторювані роботи, ваші працівники можуть вирішувати складніші завдання з підвищеною споживчою вартістю.
  • Підвищуйте енергоефективність. Навантажувачі з літій-іонними акумуляторами можна заряджати автоматично, без участі людини та без виконання технічного обслуговування.

Розмір не має значення

Незалежно від розміру чи типу вашого бізнесу, автоматизація може стати додатковою перевагою. Так, навіть для невеликих складів та виробників. Незалежно від того, чи є ви постачальником логістичних послуг або працюєте в галузі виробництва, автоматизація певних процесів дає змогу підвищити продуктивність. Це можна забезпечити через автоматизацію щоденних вантажно-розвантажувальних операцій або повне переведення системи на виконання масштабних операцій. Навіть тип навігації може бути обраний залежно від умов на вашому підприємстві: лазерна навігація у разі постійно мінливого оточення, природна навігація за більш-менш незмінного оточення, або комбінація цих технологій у змішаних умовах

Які операції ви можете автоматизувати?

Подумайте про всі повторювані вантажно-розвантажувальні операції, які виконуються на вашому складі. Автоматизацію можна реалізувати в декількох напрямках:

Хочете застосувати цей раціональний підхід у своїй організації? Дізнайтеся більше про автоматизацію сьогодні та з’ясуйте, як скористатися широким спектром автоматизованих рішень від Toyota.

Зв`яжіться з нами

Автоматизація в різних галузях

Незалежно від розміру чи типу вашого бізнесу, автоматизація може стати додатковою перевагою. Подумайте про всі повторювані вантажно-розвантажувальні операції, які виконуються на вашому складі. Автоматизацію можна реалізувати в різних секторах. 

Штабелювання

Штабелювання блоками для компактного зберігання

Зберігання на багатоярусних стелажах

Зберігання та збирання товарів на висоті

Обробка легких вантажів

Горизонтальне переміщення вантажів до 0,5 т

Висока щільність зберігання

Переміщення палет у стелажних системах