Зберігайте більше і витрачайте менше з вантажними платформами Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe виводить на європейський ринок нові вантажні платформи. Автоматизовані візки Toyota Radioshuttle і Toyota Autoshuttle переміщуються всередині спеціалізованих стелажних систем Toyota з високою швидкістю, безпечно і без пошкодження вантажу. Ці системи зберігання високої щільності можуть використовувати до 80 % площі будь-якого складу, збільшуючи простір для зберігання та підвищуючи продуктивність.

Приєднання Autoshuttle до сімейства вантажних платформ розширює вибір безстелажних систем зберігання від Toyota. Вантажна платформа швидко, безпечно й ефективно зберігає та збирає складені на палетах вантажі вагою до 1500 кг. Удосконалений візок Toyota Radioshuttle може переміщати вантажі вагою до 1800 кг і оснащений системою керування парком техніки Toyota та літій-іонними акумуляторами, розрахованими на роботу впродовж більше 16 годин. Обидва візки підвищать продуктивність і рентабельність складів, особливо дорогих в обслуговуванні, наприклад, холодильних складів.

Візки заощадять час та гроші, оскільки оператори витрачатимуть менше часу на операції з палетами, а навантажувачі можна буде використовувати ефективніше. Система також є гнучкою, оскільки вона сумісна з методами FIFO та LIFO та ідеально підходить для заповнення незайнятого простору над ділянкою для комплектування вантажів або проміжного зберігання над ділянкою для збирання.

Shadows of a Swarm truck

Технологія майбутнього

Інтелектуальна логістика та підхід Logiconomi вже сьогодні передбачають доступні рішення, які демонструють наше бачення майбутнього.

Детальніше >

An autopilot doing horizontal transportation

Автоматизовані рішення

Наша лінійка автоматизованих візків і вантажних платформ включає в себе високотехнологічні, універсальні рішення для ефективного та економічного переміщення товарів.

Детальніше >

Light shelving racking

Рішення для укладання на стелажах

Ми допоможемо вам забезпечити максимальне залучення площі складу, підвищення продуктивності і зниження витрат.

Детальніше >

Toyota Radioshuttle

Toyota Radioshuttle

Цікавитесь нашими напівавтоматичними вантажними платформами? Швидкісна вантажна платформа, яка працює в спеціалізованих стелажних системах і має дистанційне керування.

Детальніше >